SCHOVEJ SE! UTEČ! BOJUJ

8 HODINOVÝ Kurz SCHOVEJ SE! UTEČ! BOJUJ! je zaměřen na poskytnutí základních principů psychologie a prevence konfliktu, jak jednat během již eskalovaných konfliktů, jako je například situace s aktivním střelcem v budově, pouliční konflikty, napadení apod.

Naši zkušení instruktoři Vám v tomto kurzu pomohou osvojit si postupy a návyky na správné řešení krizových situací, které se Vám mohou stát kdekoli a kdykoli. Naučíme Vás základní postupy prevence konfliktu a soubory psychologických návyků, které Vám pomohou zvládnout celou situaci s klidem a sebejistotou.

Přijďte se naučit, jak reagovat správně v krizových situacích a jak chránit sebe a své blízké. S námi budete připraveni na jakoukoli nebezpečnou situaci, která by Vás mohla potkat.

  • Cena:2 000,00 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny
Množství:

KURZ VHODNÝ PRO: ženy, děti školního věku, pracovníky IZS, AČR, PČR, pracovníky ostrah a strážní služby, ZÁKLADNÍ a střední školy (schovej se, uteč, bojuj), širokou veřejnost

DÉLKA KURZU: 8 HODIN

MÍSTO: Moravská Třebová, při zájmu většího počtu skupin lze místo upravit dle Vašich potřeb. Kurz probíhá v tělocvičně.

NÁPLŇ KURZU: Kurz je rozdělen do dvou částí. V teoretické části Vám instruktoři COMTAC nastíní nejen základní problematiku psychologie v sebeobraně, ale také jak lépe zvládnout stresové situace do kterých se můžete dostat. V praktické části kurzu si pak vše vyzkoušíte v modelových situacích s cvičnými zbraněmi, tak aby byl výcvik co nejvíce přiblížen realitě.

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 30

OBLEČENÍ: Na kurz budete potřebovat oděv, vhodný ke cvičení v tělocvičně, horní i spodní dlouhou část oděvu, sportovní obuv.

TERMÍNY: Celoročně