VOJENSKÁ PRVNÍ POMOC I

V 8 HODINOVÉM kurzu VOJENSKÉ PRVNÍ POMOCI 1 se zaměřujeme na naučení základních dovedností pro poskytnutí první pomoci v bojové situaci, kdy je čas rozhodující faktor.

V kurzu se budeme věnovat nejen MARCH-PAWS, ale také CARE UNDER FIRE (péče pod palbou), tedy poskytnutí první pomoci v nebezpečném prostředí.

Kurz je založen na principech kurzů COMBAT LIFE SAVER, které jsou osvědčené v praxi vojenských jednotek.

Naši zkušení instruktoři Vás provedou teoretickou částí kurzu a následně se budete moci zapojit do praktických cvičení, aby Vám byly osvojeny praktické dovednosti. Přijďte se naučit, jak efektivně poskytnout první pomoc a zachránit životy.

  • Cena:2 500,00 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny
Množství:

KURZ VHODNÝ PRO: širokou veřejnost, airsoftové kluby a nadšence, ženy, pracovníky IZS, AČR, PČR, pracovníky ostrah a strážní služby

DÉLKA KURZU: 8 HODIN 

MÍSTO: Moravská Třebová, při zájmu většího počtu skupin lze místo upravit dle Vašich potřeb. Kurz probíhá na učebně a venku.

NÁPLŇ KURZU:

  • Základní teorie vojenské první pomoci
  • Metody nasazení škrtidla a zastavení masivního krvácení
  • Metody odtažení raněného

 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 30

OBLEČENÍ A VYBAVENÍ: Oblečení na kurz je vhodné přizpůsobit ročnímu obdobi, praktická část kurzu probíhá venku. V případě špatných klimatických podmínek bude kurz probíhat v tělocvičně. Veškeré materiální vybavení Vám poskytneme, vlastní vybavení výhodou.

TERMÍNY: Celoročně